Kas te ei leidnud nimekirjastoma mudelit?

Jätke oma telefoninumber ja me helistame tagasi esimesel võimalusel.

Apple’i tehnoloogia on midagi, ilma milleta on tänapäeva maailma võimatu ette kujutada. See tõesti parandab elukvaliteeti ja avab iPhone’i, iPadi ja muude nutiseadmete omanikele uute digitaalsete võimaluste maailma. Kuid isegi kõige usaldusväärsemad ja kaasaegsemad seadmed kipuvad mõnikord rikki minema. Kas pillasite oma iPhone’i maha ja see ei lülitu enam sisse? Kas kohv on teie iPadile voolanud? Mõranenud ekraan? Probleemid Wi-Fi mooduliga? Ükskõik, milline on teie probleem, meie spetsialistid saavad selle lahendamisega hakkama! Nad parandavad kiiresti iPhone’i ja muud Apple’i nutiseadmed, äratavad teie iPhone’i, iPadi, MacBooki, iMaci ja Apple Watchi uuesti ellu.

 

Mobiiliabi pakub Tallinnas professionaalset remondi- ja hooldusteenust iPhone’idele, iPadidele, nutikelladele ja teistele Apple’i toodetele. Meie spetsialistid teostavad seadmele tasuta diagnostika, annavad oma eksperthinnangu, milles probleem seisneb ja kuidas seda lahendada. Te kindlasti nõustute, et iPhone’i parandamine on palju mõistlikum lahendus kui uue või kasutatud seadme ostmine.

 

Teine levinud tellimus “õunte” omanikelt on andmete taastamine. Andmete varundamine on nende turvalisuse tagamise eeltingimus. Isegi kui juhtus, et teil ei olnud aega koopia tegemiseks või kui olulised fotod kustutati kogemata, ärge heitke meelt – me saame teid ka selles osas aidata.

 

Mis iPhone’is kõige sagedamini puruneb?

 

Siin on loetelu kõige levinumatest probleemidest, millega meie poole pöördutakse:

  • mõranenud iPhone’i ekraan
  • niiskus on nutiseadmesse sattunud;
  • seade ei lae või tühjeneb väga kiiresti;
  • aku on väga kuum;
  • seade ei loo Wi-Fi-ga ühendust;
  • kaamera ei tööta.

 

Pole probleemi kui teil on mõni muu rike, meie meeskond saab ka sellega hakkama. Olukorra selgitamiseks pöörduge meie poole veebis, saates meile kas e-mail, või kirjutades meile mõnes teile sobivas sõnumirakenduses.

 

Kui kaua võtab remont aega?

Mis puudutab Tallinnas iPhone’i remondile kuluvat aega, siis kõik oleneb probleemi tüübist. Enamikul juhtudel võtab remont aega 20 minutist mitme tunnini. Siiski tuleb meeles pidada, et piisavalt tõsiste rikete korral, näiteks puutetundliku ekraani kontrolleri kahjustuse või emaplaadi rikke korral, kulub iPhone’i parandamiseks rohkem aega.

 

Apple telefonide (iPhone) remont Tallinnas

Kui vajate Tallinnas Apple’i telefoni (iPhone) remonti, siis võtke ühendust Mobiiliabiga – remondime ja tagastame teie nutitelefoni esimesel võimalusel. Meie remondi hinnakiri üllatab teid meeldivalt, sest teiste firmade iPhone’i remont on Tallinnas tunduvalt kallim.

 

Probleemi põhjuse ja iPhone’i (Tallinn) remondi maksumuse väljaselgitamiseks teevad meie spetsialistid teie seadmele tasuta diagnostika. Nii saame teada, kas nutitelefoni osi on vaja välja vahetada ja kui kaua kulub rikke parandamiseks. Võtke ühendust Mobiiliabi teeninduskeskusega, et saada oma iPhone’i probleemiga seoses põhjalik konsultatsioon. Samuti võite meile alati mugavalt messengeri kirjutada, saata meili või helistada numbril +372 569 222 66.

 

Lisaks kvaliteetsele ja usaldusväärsele iPhone’i remondile Tallinnas, pakume remonti ka sellistele Apple’i nutiseadmetele nagu iMac, MacBook, iPad tahvelarvutid ja Apple Watch.

Telefon

+372 569 222 66

Lahtiolekuajad

E–R 10–18
L 10-14, P Kokkuleppel

01.05 10:00-14:00

Kas soovid saada rohkem infot või on tekkinud mõni küsimus?