Kas te ei leidnud nimekirjastoma mudelit?

Jätke oma telefoninumber ja me helistame tagasi esimesel võimalusel.

Kui teie Huawei nutitelefon või mõni muu elektrooniline seade hakkab juhuslikult taaskäivituma, ei reageeri andmesisestusele ja saab kiiresti tühjaks, peaksite esimese asjana proovima seadet taaskäivitada. See võib aidata lahendada väiksemaid tarkvaraprobleeme. Kui see ei aita, ärge proovige nutitelefoni ise lahti võtta, kuna see võib probleemi süvendada. Tooge oma Huawei seade hoopis Tallinnas remonti. Mobiiliabi meeskonna professionaalid aitavad teil kõik probleemid kiiresti lahendada ja seadme juba samal päeval parandada.

 

Huawei telefonide levinumad rikked

Kuidas aru saada, et teie Huawei vajab remonti? Vaatame üle kõige levinumad probleemid Huawei telefonidega, millega kliendid meie poole pöörduvad.

 

 • Probleemid sõrmejäljelugejaga. Kui teie seadme sõrmejäljelugeja ei tööta, võite proovida selle tehaseseadetele lähtestada või seada menüüs „Turvalisus ja privaatsus“ uue sõrmejälje. Kui see ei aita, võib probleemiks olla püsivara või katkine andur, seega tuleks pöörduda Tallinna Huawei remondi poole.

 

 • Pidevad taaskäivitused võivad ilmneda, kui seadme vahemälu on täis digitaalset rämpsu. Kui vahemälu tühjendamine probleemi ei lahenda, tuvastame probleemi põhjaliku diagnostika abil, et mõista, mis seda põhjustab.

 

 • Aku kiire tühjenemise põhjuseks võib olla nutitelefoni intensiivne kasutamine või valed seaded. Soovitame lülituda energiasäästurežiimile ja aktiveerida valik, mis sulgeb automaatselt energianõudlikud rakendused. Võimalik, et paigaldatud aku on tühi ja vajab väljavahetamist.

 

 • Telefon lülitub ise välja. Sellel probleemil võib olla mitu põhjust: tarkvaraviga, toitejaotuskiibi rike, protsessori rike, kas Teie Huawei nutiseade on maha kukkunud? Probleemi põhjuseks on tõenäoliselt lahtine sisekaabel nutiseadmes – see juhtub sageli siis, kui telefon on maha kukkunud. Probleemi täpseks tuvastamiseks viime läbi diagnostika, tuvastame probleemi ja parandame teie Huawei.

 

 • Ekraan on mõranenud. Kui teie Huawei telefoni ekraan on kriimustatud või mõranenud, tuleb see parandada. Kõige radikaalsem variant on Huawei ekraanimooduli väljavahetamine, mida saab teha vaid vastavate oskuste ja tööriistadega spetsialist. Kui aga teie nutitelefoni kaamera on katki läinud, võib enne telefoni komponendi vahetamist olla vajalik diagnostika tegemine.

 

Muude levinud remonti nõudvate Huawei probleemide hulgas on ka:

 • niiskuse sattumine seadmesse;
 • telefonimoodulite mehaanilised kahjustused;
 • heli puudumine või probleemid mikrofoniga;
 • probleemid Wi-Fi-mooduliga – ei looda interneti ühendust;
 • mobiilside ühendus ei tööta;
 • pilti ei kuvata korralikult.

 

Huawei telefonide remondikeskus Eestis

Meie poole võite pöörduda kõigi Huawei ja iPhone telefonide, aga ka nende tootjate teiste nutiseadmetega seotud probleemidega. Mobiiliabi teeninduskeskuses vahetame välja defektsed detailid: korpuse osad, kõlar, ekraan, mikrofon, välisseadmete ühenduspesad.

 

Kui vajate telefoni remondikeskust Eestis, siis võtke ühendust Mobiiliabiga ja aitame lahendada kõik Huawei mobiiltelefonide remondiga seotud probleemid. Samuti saate eelnevalt veebipõhist abi ja konsulteerida meie ekspertidega, võttes meiega ühendust teile sobiva sõnumirakenduse kaudu või saates meile e-kirja.

Telefon

+372 569 222 66

Lahtiolekuajad

E–R 10–18
L 10-14, P Kokkuleppel

01.05 10:00-14:00

Kas soovid saada rohkem infot või on tekkinud mõni küsimus?