Kas te ei leidnud nimekirjastoma mudelit?

Jätke oma telefoninumber ja me helistame tagasi esimesel võimalusel.

Tahvelarvutid on populaarne alternatiiv süle- ja lauaarvutitele. Need on mobiilsed, funktsionaalsed, kergesti kasutatavad ja ideaalsed lihtsate ülesannete täitmiseks, filmide ja telesarjade vaatamiseks, e-raamatute lugemiseks, sõnumirakenduste ja sotsiaalvõrgustike kaudu suhtlemiseks ning mängimiseks. Kuid nagu teised seadmedki, kipuvad ka tahvelarvutid mõnikord tõrkuma. Kas teie tahvelarvuti ekraan oli katki või selle andur ei tööta? Aku ei lae või on WiFi mooduliga probleeme? Ükskõik, milline on teie probleem, aitame teil selle lahendada! Mobiiliabi teeninduskeskus pakub Tallinnas laia valikut tahvelarvutite remonditeenuseid võimalikult lühikese ajaga.

Levinumad tahvelarvuti rikked

 • Tahvelarvuti ei lülitu sisse
  Selle rikke põhjuseks võib olla mis iganes – alates lahtisest toitenupust kuni sügavama tehnilise probleemini emaplaadil. Probleemi allika kindlakstegemiseks on vaja läbi viia põhjalik diagnostika.

 

 • Ekraan on mõranenud, sellel on triibud või see ei reageeri puutele

Paraku peate sel juhul vahetama välja kogu ekraanikomplekti, mis koosneb ekraanist ja puutepaneelist. Kui visuaalsed kahjustused puuduvad, võib põhjuseks olla läbipõlenud kaitse, vigane graafikakaart või tarkvaraprobleem.

 • Aku tühjeneb kiiresti

Selle põhjuseks võib olla laadija, juhtme või laadimiskontrolleri vananemine või tõrge, samuti probleemid seadme sünkroonimisega. Parim viis probleemi tuvastamiseks on diagnostika läbi viimine.

 • Tahvelarvutisse on sattunud vedelik

Kui tahvelarvutisse satub niiskust, on oluline seade võimalikult kiiresti välja lülitada ja teeninduskeskusesse viia. Sellist riket ei tasu ise parandada. Seadmesse sattuv vedelik kutsub esile rooste ja komponentide oksüdeerumise, mis tähendab, et selle kasutusiga lüheneb oluliselt või läheb seade lihtsalt varsti rikki.

 • Kõlar ragiseb või ei tööta üldse

Kui tahvelarvuti heli on nõrk või puudub, kontrollige helitugevust ja veenduge, et vaikne režiim poleks sisse lülitatud. Kui seadistused on korras, on tõenäoline, et kõlar vajab hooldust või väljavahetamist.

Tahvelarvutite remont Tallinnas

Tahvelarvuti remondi eripära seisneb selles, et seda tüüpi seadmetel pole nuppe ning need on üsna tundlikud kahjustuste suhtes. Tahvelarvuti ise parandamine on halb mõte ning ilma vajalike teadmiste ja kogemusteta on see peaaegu võimatu. Parem on probleemi mitte süvendada ja usaldada tahvelarvuti remont kohe professionaalidele.

Mobiiliabi spetsialistid suudavad lahendada igasuguse keerukusega probleemi. Meie pakutavate teenuste hulka kuulub:

 • ekraani ja andurite vahetus;

 • kõlarite vahetus;

 • korpuse remont;

 • tahvelarvuti osade vahetus ja remont – emaplaat, kaabel, aku, kahjustatud nupud;

 • puhastamine pärast niiskuse sattumist seadmesse;

 • tahvelarvuti tarkvara uuendamine.

 

Remondime Apple’i, Samsungi, Huawei, Asuse, Lenovo ja teiste tootjate tahvelarvuteid.

Kui palju maksab tahvelarvuti remont Tallinnas?

 

Tahvelarvuti remondi hinna arvutamiseks on vaja teostada seadme diagnostika – tuvastada rike, teha kindlaks selle põhjus ja võimalikud varjatud defektid ning määrata kindlaks järgmised sammud remondiprotsessis. Mobiiliabi teeninduskeskuses teostame seadmete diagnostikat tasuta. Remonditööde lõplik maksumus sõltub rikke tüübist, selle keerukusest, ja sellest, kas mõni komponent tuleb välja vahetada.

Sõltuvalt olukorra keerukusest võtab tahvelarvuti parandamine aega 30 minutist 3 päevani. Selle tulemusena saate töökorras seadme ja tehtud töödele garantii.

Kui vajate garantiiga tahvelarvutite hooldusremonti Tallinnas (Eestis), on Mobiiliabi just see, mida vajate. Meieteeninduskeskus asub Tallinnas aadressil Ümera 3, 2. korrus. Enne meie külastamist saate oma küsimuse kohta põhjalikku nõu, kui saadate meile kiirsõnumi, e-kirja või helistate meile telefonil +372 569 222 66. Meie meeskond aitab teid hea meelega kõigi tahvelarvutite remondiga seotud probleemide korral.

Telefon

+372 569 222 66

Lahtiolekuajad

E–R 10–18
L 10-14, P Kokkuleppel

01.05 10:00-14:00

Kas soovid saada rohkem infot või on tekkinud mõni küsimus?