Remont Samsung

Kas te ei leidnud nimekirjastoma mudelit?

Jätke oma telefoninumber ja me helistame tagasi esimesel võimalusel.

Vajate kvaliteetset ja kiiret Samsungi nutitelefonide remonti? Siis olete õiges kohas! Mobiiliabi teeninduskeskuse spetsialistid remondivad Tallinnas igasuguse keerukusega Samsungi telefone. Töötame kõigi Samsungi nutitelefonidega – soodsatest kuni luksusmudeliteni.

Samsungi telefonid on ühed kõige ihaldusväärsemad ja kvaliteetsemad mobiiliseadmed, mis hetkel saadaval on. Kuid isegi nendega on mõnikord probleeme. Need tulenevad peamiselt komponentide koostamise ja kvaliteedi teatavatest eripäradest või kasutusvigadest. Kui võtate ühendust Mobiiliabi teeninduskeskusega (Tallinn), saate abi tõelistelt professionaalidelt, kes suudavad kiirelt ja tõhusalt parandada teie Samsungi telefoni mis tahes rikke.

Samsungi telefonide levinumad rikked

Samsungi mobiiltelefonid on väga populaarsed. See pole üllatav, sest see Lõuna-Korea kaubamärk pakub laia ja pidevalt arenevat telefonivalikut igale eelarvele alates soodsatest mudelitest kuni kõrgklassi mudeliteni. Nende disaini ja funktsionaalsust täiustatakse pidevalt, mis võimaldab Samsungil jääda üheks mobiilseadmete turuliidriks.

Siiski on ka Samsungi perekonna seadmetel oma nõrkused. Meie tehnilise toe töötajate sõnul on Samsungi telefonide remondi kõige levinum põhjus see, et seade kas hangub või taaskäivitub juhuslikult.

Reeglina tuleb kõigepealt kontrollida tarkvara. Mõnel juhul võib probleemi lahendada tarkvara uuendamine. Seejärel saavad eksperdid hinnata telefoni sisemist talitlust. Sageli võib võimendi olla vigane, mille tulemuseks on suurenenud energiatarbimine. See võib viidata ka probleemile vooluahelatega trükkplaadil või mäluprobleemile. Igal juhul tuleb telefon avada ja teatud komponendid välja vahetada.

Samsungi telefonide rikete põhjused

Kui kliendid võtavad ühendust meie nõuandetelefoniga (samsungi mobiiltelefonide remonditeenus), eeldavad nad sageli, et nende seadme probleem on tootja defekti tagajärg. Tegelikult teeb Samsung kõik endast oleneva, et kliendid saaksid parima võimaliku toote. Sageli tekivad probleemid õnnetuste tõttu, millel on tagajärjed igasuguste seadmete jaoks.

Kas pillasite oma telefoni kogemata maha? Kui teil on õnne, siis pääsete kergelt. Kui ei, siis peate vahetama telefoni ekraani või isegi sisemisi komponente. Ärge laske end heidutada, sest meie spetsialistid parandavad teie Samsungi telefoni kiiresti ja tõhusalt ning äratavad teie seadme ellu ka pärast kõrgelt kukkumist, niiskuse sattumist seadmesse ja muid kahjustusi.

Juhtub ka seda, et kliendid teevad ise katseid, et testida oma telefonide piire, näiteks kastes neid vette või kukutades maha. See võib kahjustada osi, nagu ekraan või korpus, või põhjustada niiskuse sissetungi. Me tungivalt ei soovita seda teha, kuid kui te seda siiski teete, võite lasta oma Samsungi nutitelefoni professionaalselt parandada meie Mobiiliabi teeninduskeskuses.

Mobiiliabi telefonide teeninduskeskus Eestis tagab igale kliendile tõhusa, kiire ja usaldusväärse abi Samsungi telefonide hooldamisel ja remondil. Tehnikud võtavad seadmed lahti ja puhastavad põhiosad mustusest ja tolmust, pikendades seeläbi seadme kasutusiga. Kui probleem on tuvastatud, leiavad insenerid teie Samsungi telefonile kiiresti sobiva ja kuluefektiivse remondivõimaluse. Kõik remondiprotsessi käigus tehtavad toimingud arutatakse eelnevalt kliendiga läbi.

Samuti anname remonditöödele garantii, mis tähendab, et võite olla täiesti kindel meie töö kvaliteedis.

Samsungi telefonide remondi hind

Samsungi telefoni remondi hind sõltub mitmest tegurist, eelkõige telefoni mudelist, rikke keerukusest, vajadusest vahetada aku või mõni varuosa, nuppude ja liitmike uuesti paigaldamisest. Kulude määramiseks viivad meie spetsialistid läbi tasuta diagnostika, mis võimaldab täpselt määrata probleemi ja töö ulatuse ning selle põhjal ka hinna.

Kui vajate mobiiltelefonide remondikeskust Eestis, võtke ühendust Mobiiliabiga ja me aitame teil lahendada kõik Samsungi mobiiltelefonide remondiga seotud probleemid. Meie spetsialistidega konsulteerimiseks kirjutage meile mugavasse messengeri, saatke meile e-kiri või helistage +372 569 222 66.

Telefon

+372 569 222 66

Lahtiolekuajad

E–R 10–18
L 10-14, P Kokkuleppel

19.07 10:30-18:00

Kas soovid saada rohkem infot või on tekkinud mõni küsimus?