Kas te ei leidnud nimekirjastoma mudelit?

Jätke oma telefoninumber ja me helistame tagasi esimesel võimalusel.

Nutitelefonid on pikka aega olnud meie elu lahutamatuks osaks. Me kasutame neid pidevalt ja seetõttu puutub iPhoneaeg-ajalt kokku välismõjudega, puutudes kokku potentsiaalselt ebasoodsate teguritega, mis võivad mõjutada nii telefoni välimust kui ka jõudlust. IPhone on töökindel seade, kuid ärge unustage, et isegi Apple’i seadmed pole kaitstud remondivajaduse eest, mis võib varem või hiljem tekkida. Näiteks võivad põrutused, kriimustused, muljumised “õuna” kahjustada ja isegi kasutuskõlbmatuks muuta.

 

Levinud Apple’i rikked

iPhone’i kasutamisel tekkida võivad probleemid jagunevad üldiselt kahte kategooriasse: välised rikked ja sisemised rikked. Tavaliselt ilmnevad välised probleemid pärast pikaajalist kasutamist ja kaitsvate tarvikute (nt ümbrised, ekraanikaitsekile või -klaas) puudumisel. Välised rikked, mille tõttu on vaja õunu parandada, hõlmavad järgmist:

 

 • kriimustused või praod iPhone’i ekraanil või tagaküljel;

 • lahtised või kinni jäänud lukustusnupud / helitugevuse reguleerimise nupud;

 • katkine usb pesa.

 

Tavaliselt võtab väliste probleemide parandamine väga vähe aega: kogenud spetsialist saab kõigega hakkama ühe või mõne tunni jooksul. Olukord on mõnevõrra keerulisem, kui rikke põhjus peitub Apple’i seadme sees. Juhtub, et peate seadet parandama nii väljast kui ka seest, samuti võib juhtuda, et peate mõne katkise osa välja vahetama. Sageli on sellistel juhtudel seadme töövõime taastamiseks vaja:

 

 • emaplaadi vahetus;

 • kõlari või mikrofoni vahetus;

 • Wi-Fi anduri või lähedusanduri remont või vahetus;

 • uue aku paigaldamine;

 • kaamera vahetus

 

Huvitav on see, et paljusid probleeme, mis iPhone’ga ette tuleb, saab kogenud kasutaja iseseisvalt taaskäivitamise, operatsioonisüsteemi uuendamise või tehaseseadete taastamise teel lahendada. Kui te ei suuda iseseisvalt tuvastada riistvaraelemendiga seotud rikke põhjust, on kõige parem võtta ühendust Mobiiliabi Apple teeninduskeskusega, et saada tasuta nutitelefoni diagnostika ja Apple remont Tallinnas.

 

Andmete turvalisuse tagamiseks ärge unustage enne telefoni remondiks üleandmist järgida järgmisi samme:

 • looge oma iPhone’is kõigi oluliste andmetest varukoopia.

 • eemaldage ekraaniluku paroolid – see on oluline, et spetsialistid saaksid “õuna” kiiresti diagnoosida ja tõrkeotsingut teha;

 • võimalusel proovige oma Apple’i nutitelefoni laadida.

 

Kui palju maksab iPhone 11 Pro ekraani vahetus?
Apple’i remont (Tallinn) on meie klientide kõige sagedasem soov. Tavaliselt küsivad nad meilt, kui palju see maksab ja kui kaua iPhone’i parandamine aega võtab. Olenevalt probleemi keerukusest võib “õuna” parandamine võtta aega vaid mõne minuti, halvemal juhul aga mitu nädalat.

 

iPhone’i tüübi ja väljavahetamist vajavate osade arvu põhjal oskavad meie tehnikud ligikaudset remondiaega ennustada. Teatavate osade kättesaadamatus aeglustab tavaliselt remondiprotsessi, kuid võite olla kindel, et meie teeninduskeskus tagab kvaliteetse ja soodsa hinnaga teenuse. Lõpliku maksumuse määrab peamiselt väljavahetamist vajavate osade arv.

 

Apple remont Tallinnas

Enne probleemide kõrvaldamist on hädavajalik iPhone’i diagnoosimine. Tallinnas asuvas Mobiiliabi teeninduskeskuses on meie spetsialistidel piisavalt kogemusi ja teadmisi, et tuvastada probleem ja see edukalt koos remondigarantiiga lahendada. Lisaks pakutakse diagnostikateenust tasuta ja ilma igasuguste kohustusteta, isegi kui telefon remonti ei vaja.

 

Garanteerime, et kõikide tööde puhul kasutatakse kvaliteetseid materjale, töid teostavad kvalifitseeritud spetsialistid, kes kasutavad ainult originaalseid ja kvaliteetseid varuosi. Võite olla kindel, et teie Apple’i seade on remondi ajal heades kätes ja garanteerime, et kõik probleemid lahendatakse kiiresti ja tõhusalt ilma probleemideta.

Telefon

+372 569 222 66

Lahtiolekuajad

E–R 10–18
L 10-14, P Kokkuleppel

01.05 10:00-14:00

Kas soovid saada rohkem infot või on tekkinud mõni küsimus?